Tag Archives: perkraustymo paslaugos

Ką daryti, jog perkraustymo procesas būtų greitesnis ir paprastesnis?

perkraustymasPersikraustyti bent kartą gyvenime tenka kiekviena ir visi žino, jog tai gana varginantis procesas. Labiausiai erzina daiktų pakavimas, kuris atrodo yra nesibaigianti kančia. Kaip išganymo laukiama persikraustymo dienos, kuomet viską bus galima perduoti į rankas perkraustymo paslaugos tiekėjui. Tačiau ir čia gali viskas „sugriūti“, jei tam nebus pasiruošta atitinkamai. Tad ką reikėtų žinoti ir kaip pasiruošti perkraustymo dienai?

1. Kuomet atvyksta krovėjai, namuose viskas turi būti supakuota. Neturi būti likę daiktų, kuriuos pakuosite tuo metu, kuomet viskas jau bus kraunama į automobilį. Taip pat neturi būti ėjimo pro spinteles, patikrinti ar viską susirinkote – tą jau turite padaryti gerokai prieš atvykstant kraustytojams.

2. Atsikratykite trukdžių, tokių kaip naminiai gyvūnai ir vaikai. Perkraustymo dieną geriau juos palikti pas giminaičius ar draugus. Visoje žmonių judėjimo pirmyn-atgal sumaištyje po kojomis besitrinantis šuniukas ar vaikas gali ne tik išversti žmogų iš kojų, bet ir susižeisti.

3. Jei yra daiktų, kurie yra didelių gabaritų arba ypatingai sunkūs (seifas, pianinas, technika), įspėkite apie tai kraustytojus. Tokiems daiktams dažnai reikia specialaus pasirengimo, tad įspėjus perkraustymas taps sklandžiau. Taip pat svarbu įspėti jei koks daiktas yra didesnis nei durų stakta.

4. Paruoškite privažiavimą prie laiptinės, jei gyvenate daugiabučiame name. Labai sudėtinga sukrauti visus daiktus ir baldus į krovininį automobilį, kuomet jį galima pasistatyti už keliasdešimt metrų nuo laiptinės. Geriausia rezervuoti (užstatyti savo ir kaimynų automobilius ten kur turėtų stovėti krovininis automobilis) dar iš vakaro, taip ryte tereiks tik užleisti vietą kraustytojams.

5. Būkite pasiruošė dėžę svarbiausių daiktų, kurių gali prireikti iškarto nuvykus į naują būstą – žirklės, peiliai dėžėms išpakuoti, šiukšlių maišai, arbatinis, kava, rankšluosčiai, atsuktuvas ir pan. Tiesiog susidėkite tokių daiktų dėžę ir specialiai pažymėkite arba persivežkite su savo transportu. Taip daiktų pakavimo pradžia bus sklandesnė, bus išvengta bereikalingo daiktų ieškojimo atskirose dėžėse.

Tikimės šie patarimai atkreips dėmesį į esmines besikraustančių klaidas ir padės jų išvengti bei persikraustymą padaryti paprastesnį.