Vakarinių suknelių etiketas

vakarine sukneleArtėjant kokiai nors ypatingai progai kiekviena dailiosios lyties atstovė pradeda galvoti, kaip apsirengti, kaip susišukuoti, kad tą dieną galėtų atrodyti nuostabiai. Estetikos poreikis buvo ir yra aktualus visais laikais. Natūralu, kad esant galimybei pasipuošti mes ir pasinaudojame ja. Tinkamai pasirinktos vakarinės suknelės gali moteriai padėti pražysti tarsi nuostabiai gėlei, kuri vakaro metu vyrus trauks kaip medus bites. Tiesa, labai svarbu išmanyti suknelių etiketą, kad konkrečioje vietoje netektų raudonuoti atėjus su netinkamu modeliu.

Kokteilinės suknelės dažniausiai pasirenkamos keliaujant ne į oficialų vakarėlį. Dažniausiai jo metu bendraujama neoficialiomis temomis, kai kuriais atvejais siūlomos įvairios pramogos. Tokio tipo vakarinės suknelės dažniausiai būna pastelinių spalvų, trumpos. Dažnai puoštos įvairiausiais pagražinimais, kaip karoliukai ir blizgučiai.

Oficialios suknelės. Tokio tipo vakarinės suknelės būna tarsi suknelių ir tuo pačiu oficialaus kostiumėlio mišinys. Dažniausiai tokios suknytės puošiamos gražiomis apykaklėmis, storais diržais. Rekomenduojame pasirinkti kelių ilgį. Prie tokių suknelių yra būtina dėvėti aukštakulnius batelius. Geriausia, kad jie būtų uždari. Tuo pačiu dažniausiai oficialios suknelės „reikalauja“, kad prie jų būtų dėvimos pėdkelnės. Plikomis kojomis galite parodyti neestetiška, galiausiai, nepagarbi.

Prabangių vakarėlių suknelės. Tokio tipo suknelės dažniausiai pasižymi pompastika. Išties, tokie vakarėliai, kurie reikalautų tokių prabangių suknelių vyksta labai retai, tad jei jau pasitaikė galimybė į tokį nuvykti – kuo daugiau dėmesio skirkite drabužiui. Akivaizdu, kad visos moterys bandys surasti variantą, kuris patrauktų visų aplinkinių dėmesį.

Vakarinės suknelės. Neįpareigojančios, tačiau tuo pačiu labai žavingos, galinčios kiekvieną vyrą priversti daryti viską, ko moteris geidžia. Šio tipo suknelės reikalauja vienintelio dalyko – kad pasirinktas modelis, spalva ir stilius puikiai tiktų prie moters figūros ir išvaizdos bendrai. Kadangi yra tiek daug pasirinkimų, tikrai pavyks rasti variantą, kuris patiks ir tiks.

Tinkamai išmanius vakarinių suknelių etiketą ne tik neteks raudonuoti kitų žmonių apsuptyje, tačiau taip pat ir atrodysite nuostabiai. Kad ir kokia nuostabi šventė jūsų laukia – išnaudokite galimybę pasipuošti, iš Pelenės pavirsti princese. Juk visos vaikystėje svajojome apie tokią dieną, kada galėsime apsirengti pritrenkiančią suknelę. Kada ypatinga diena ateina – privalu pasirinkti tobuliausią variantą.