Rašyti laišką Englishlatviešu

Kulinarinis paveldas

"Piniavos alutis" alaus darykla

"Raudonųjų dobilų" alus Tai yra tamsus alus pagamintas laikantis Aukštaitiško alaus gamybos tradicijų. Alus yra sertifikuotas Lietuvos kulinarijos fondo. Gamybos proceso metu yra dedami Raudonųjų dobilų žiedai, kurie alui suteikia sodriai rausvą spalvą, subtilų skonį, bei aromatą. "Laukinių aviečių" alus Tai šviesus alus pagamintas laikantis Aukštaitiško alaus gamybos tradicijų. Alus yra sertifikuotas Lietuvos kulinarijos fondo. Šio alaus gamyboje yra naudojamos laukinių... Daugiau »

"Storo Romo" sodyba

Įsikūrusi Druskininkų pakra štyje, Ratnyčios kaime, š alia sraunios Ratnyčėlės upelio, apsupta kvepiančių pu šynų. Sodybą puošia medžio ir akmens skulptūros, originaliai įrengti gėlynai. Sodybos prieigose ganosi trys ž irgai, žiemą svečių pageidavimu tempiantys š e š iavietes roges, vasarą - specialiu maršrutu dešimties vietų dili žanu svečius vežiojantys po gražiausias Dzūkijos vietoves. Čia teikiamos svečių apnakvydinimo, maitinimo, poilsio... Daugiau »

Bikėnų užeiga

Pramogaujantiems ir atostogaujantiems reikalingas maistas bei gėrimai, todėl įrengėme užeigą. Įkūrus mini barą, mūsų lūkesčiai pasitvirtino! Kadangi užeigoje mažoka vietos, siūlome maitintis ir atsigaivinti plauste - pavėsinėje, esančioje Šventosios upėje. 2004 metais tapome Aukštaitijos regiono kulinarinio paveldo tinklo nare. Mūsų kulinarinio paveldo patiekalas - žuvies sūris. Dalyvaudami seminaruose ir pasitarimuose semiamės patirties, susipažįstame su naujovėmis,... Daugiau »

Glūko smuklė

Pasislėpus tarp pu šynų, visiškos ramybės saloje ir tik 4 km. nuo Vilnius - Gardinas kelio, tiesiai vir š ežero įsikūrusi Glūko smuklė. Tai vienintelis toks vie šbutis - restoranas esantis ant vand ens. 2001m. rekonstruotame 2 auk štų pastate yra 8 moderniai stilizuoti, jaukūs kambariai, turintys visus šiuolaikinius patogumus. Visi kambariai dviviečiai su įėjimu iš baro ir atskiru įėjimu i š kiemo. Pirmame aukšte - skoningai dekoruotas, stilizuotas med iena... Daugiau »

Gojaus smuklė

Prie pat kelio Vilnius - Utena, ties Molėtais, Gojaus kaime, Kirneilio ežero pakrantėje, įsikūrusi "Gojaus smuklė". Graži aplinka, tyras oras, valtis, namelis poilsiui - visada laukia triukšminguose miestuose pavargusių ar iš tolimų kraštų atklydusių svečių. Molėtų krašto maisto gaminimo tradicijos yra šio kolektyvo darbų pamatas ir pasididžiavimas. Taigi pasisvečiuokite "Gojaus smuklėje", pasigardžiuokite čia pagamintais valgiais. Vieni jų labiau... Daugiau »

Kaimo turizmo sodyba "Alaušynė"

Tai aukšta Rytų Aukštaitijoj, tai erdvu. Žiūri į ežerus ir tartum skristum... Taip tai mūsų sodyba, čia Jūsų laukiame. Nuostabios gamtos apsuptyje, ant gražuolio Alaušo ežero kranto, kaimo turizmo sodyboje Alaušynė įsikūrusi kavinė "ABU". Tai aukštaičių tradicijas puoselėjanti kavinė, čia galite paragauti kaimiškų patiekalų, linksmai praleisti laiką su draugais. Norite nepatirtų įspūdžių? Pabandykite iškylą plaustu. Nuplaukite į negyvenamą salą... Daugiau »

Kaimo turizmo sodyba "Barono vila"

"Barono vila" įsikūrusi atokiau nuo plento, netoli Svėdasų. šalia - tvenkinys, kvepiantis pušynas. Vienu metu galime apgyvendinti 34 žmones. Specializuojamės konferencijų ir seminarų aptarnavime. Žiemą vienu metu galime pamaitinti 25 žmones, vasarą - iki 50 žmonių. Šeimininkės pagamins ir pavaišins skaniais aukštaitiškais tradiciniais patiekalais: barščiais su baravykais ir koldūnais, sočia kopūstiene, kiaulienos suktinukais su grybų padažu ir apkeptomis su... Daugiau »

Kaimo turizmo sodyba "Jurodis"

Nuo 2003 metų liepos mėnesio turistus kviečia nauja moderni 4 gandrų sodyba. Restauruotame praėjusio amžiaus miestelėnų name įrengti 7 vienviečiai ir dviviečiai kambariai su dušu, tualetu kiekviename, naujais baldais ir įranga, televizija, 4 dviviečiai paprastesni ir pigesni, bet su geru aptarnavimu, puikiu vaizdu į Nemuną. Sodyboje "Jurodis" apsistoję turstai galės keliauti Nemuno pakrantėmis, apžiūrėti pilis ir bažnyčias, plaukioti laivais Nemunu, klajoti Karšuvos... Daugiau »

Kavinė "Grilis"

Kavin ė „Grilis“ įsikūrusi prekybos centre Varėnos mieste. Skoningas kavinės interjeras, maloni aplinka praskaidrina kiekvieno u ž ėjusiojo nuotaiką. Be to lankytojai ž ino kad čia visada suras tai, kas padės numal inti jų alkį ir troškulį. Skanius patiekalus pamėgo ne tik vietiniai miestiečiai, bet da ž nai čia apsilankantys turistai bei poilsiautojai. Š alia įprastų lietuviškų valgių kavinė siūlo ir tradicinių dzūki škų patiekalų... Daugiau »

Kavinė "Grūto parkas"

„Grūto parkas“ - sovietinių skulptūrų muziejus, įsikūręs gražiame gamtos kampelyje šalia Druskininkų kurorto. Po atviru dangumi 20 ha plote išdėstyti sovietmečiu garsių vadų, revoliucijos šauklių paminklai, kurie iki 1989 metų puikavosi įvairiuose miestuose ir miesteliuose. Muziejus gerai žinomas ne tik lietuviams, bet ir užsienio svečiams. Lankytojus čia traukia ne tik sovietinės monumentalistikos paveldas, bet šurmuliuojančios kavinės, siūlančios gausybę... Daugiau »

Įrašykite naują objektą »

Puslapiai: 1 | 2 | 3

Šio mėnesio lankomiausi

Apklausa

Kokia dvaro sodyba Jums labiausiai patinka?


Apklausos rezultatai »

Apklausų archyvas »

Naujienų prenumerata