Lenkiškos paskolos

Lenkiskos paskolosLietuviai jau kurį laiką mielai važiuoja į Lenkiją apsipirkti. Ne paslaptis, kad tai naudinga ne tik Lenkijos prekybininkams, bet taip pat ir valstybei, kadangi surenkama nemažai mokesčių, o tuo tarpu Lietuvos prekybininkai bei valstybė patiria nuostolių, ypač tuose regionuose, kurie yra arčiausiai Lenkijos sienos.

Savaime suprantama, kad norint, jog kelionė atsipirktų reikia pirkti nemažai, dažnai net siūloma pirkti keliems mėnesiams į priekį, o tai reiškia nemenką sumą pinigų vienu metu. Čia ir yra priežastis, kodėl kelionė į Lenkiją būna atidedama ar visai jos atsisakoma. Tačiau pagelbėti gali greitasis kreditas, kurį grąžintumėte per keletą mėnesių, o iš pradžių atrodytų nemenkos palūkanos tikrai nebus tokios didelės, kiek galite sutaupyti pirkdami kaimynėje valstybėje. Greitos paskolos Lenkijoje yra itin populiarios.

Vykstantiems į Lenkiją rekomenduojama pasiruošti išleisti bent 2-5 tūkstančius litų arba atitinkamai 2500-6000 zlotų. Tokio dydžio paskolas suteikia dauguma greitųjų paskolų bendrovių, o turintiems galimybių pasiskolinti Lenkijoje dar labiau prasiplečia galimybės, kadangi ten bendrovių siūlančių greituosius kreditus (lenkiškai jie vadinasi Szybka pożyczka) dar daugiau nei Lietuvoje. Žinoma, tokia galimybė atsiranda tik turintiems darbo santykių ar kitokių ryšių su Lenkija.

Kalbant apie paskolų naudą apsipirkimams Lenkijoje vertėtų paminėti ir tai, kad skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių nors ir brangiau, dažnu atveju naudingiau nei iš artimų žmonių, draugų. Ne veltui yra sakoma, kad norint prarasti draugą reikia jam paskolinti ar iš jo pasiskolinti pinigų. Taigi, skolindamiesi iš kreditų bendrovė, nesvarbu, Lietuvoje ar Lenkijoje, Jūs ne tik nerizikuosi teprarasti draugo, bet taip pat ir nesuteiksite preteksto apkalboms ar kitiems nemaloniems pokalbiams apie pinigus.

Savaime suprantama, kad greitos paskolos internetu (Szybka pożyczka online) nėra pati geriausia išeitis, tačiau kartais geresnio būdo rasti tiesiog nepavyksta. Vėlgi, labai skubėti nevalia, verčiau kelis kartus pagalvoti, taip pat, labai svarbu paskaičiuoti, kiek pinigų Jums pavyks sutaupyti apsiperkant Lenkijoje jei paimsite paskolą pirkiniams. Nepamirškite, kad paskolą reiks grąžinti, tad paskaičiuokite ir tai, nes kartais pamirštama įtraukti palūkanas į savo išlaidas, kurios turint paskolą tikrai padidės.

Tie, kurie jau bandė greitas paskolas savo kelionėms į Lenkijos prekybos centrus ir turgus, gali patvirtinti, kad net ir esant palūkanoms pavyksta sutaupyti apvalią sumą pinigų, tačiau pripažįsta, kad pirkti verta daug, o idealiausia, kuomet į kaimyninę šalį vykstama dideliu automobiliu, pavyzdžiui mikroautobusu, ir apiperkamos bent 2-3 šeimos. Taip pavyksta sutaupyti dar daugiau, o kai kuriems tai tampa net ir papildomų pajamų šaltiniu, tad jei planuojate ieškoti pirkinių Lenkijoje, kooperuokitės su savo giminaičiais, kaimynais ar draugais ir pasiektais rezultatais galėsite džiaugtis bei didžiuotis. O tuo pat metu galėsite ir susipažinti su kaimyninės šalies miestais ar muziejais.