Kaip susirasti gerą Seo paslaugų ekspertą?

seo ekspertaiDauguma online-pardavėjų naudojasi tokiu paprastu palyginimu: kuo didesnė pozicija paieškų sistemose, tuo daugiau pritraukiama klientų. Būtent dėl šio įsitikinimo daugumą pardavėjų nuolat kamuoja tie patys klausimai: „Kaip padidinti pozicijas? Kaip patekti į pirmą paieškų sistemos rezultatų puslapį pagal maksimaliai įmanomą raktinių žodžių skaičių? Ir pan.“

Savaime suprantama, kad vien tik užsiregistravus Google‘e, aukštų pozicijų tikėtis neverta. Reikia įdėti ir nemažai darbo. Dauguma pardavėjų moka nemažus pinigus už matomumą pagal pasirinktus raktinius žodžius, pasikliaudami reklama su mokėjimu už kiekvieną click‘ą.

Tačiau naudingiausios yra aukštos ir natūralios (pageidautina, nemokamos) paieškų sistemų pozicijos. Bet pasiekti tokias pozicijas nėra lengva. Šiandien online-rinka yra perpildyta, o paieškų sistemos pozicijų nustatymui naudoja paslaptimi laikomą kompleksinį algoritmą, kuris nuolat yra keičiamas.

Seo paslaugų ekspertai – kurie geriausi?

Tam, kad būtų pasiektos aukštos pozicijos, reikalingas geras „reikalo“ išmanymas (arba marios laiko). Būtent todėl dauguma pardavėjų samdo tinklapių optimizacija paieškų sistemoms užsiimančius ekspertus. Ekspertai peržiūri ir patikrina tinklapius ir nusprendžia, ar nėra reikalingi pakeitimai siekiant to paties tikslo – aukštų paieškos rezultatų. Tačiau kur gi ieškoti gerų seo paslaugų tiekėjų? Tai nelengvas iššūkis, bet tikrai įgyvendinamas.

Anot  seo paslaugų ekspertų, nuolat besikeičiant paieškų algoritmams net ir profesionaliausiems seo paslaugų ekspertams nėra lengva dirbti. O ką jau kalbėti apie menką patirtį seo paslaugų srityje turinčius pradedančius specialistus? Net ir iš geriausių specialistų sunku išsirinkti, nes seo paslaugų kaina skiriasi ganėtinai nemažai, o didžiausia kaina ne visada reiškia didelę patirtį ir aukštą kompetenciją.

Kaip nesuklysti renkantis seo paslaugų įmonę?

Kaip iš gausybės rago – taip šiandien galima apibūdinti seo paslaugų rinkoje dalyvaujančias įmones ir atskirus ekspertus. Deja, bet kol kas neegzistuoja seo paslaugas teikiančias įmones kontroliuojanti įstaiga, todėl seo versle apsimetėlių ir aferistų žymiai daugiau nei kur kitur.

Šiandien vos ne kiekvienas paauglys, šiek tiek daugiau nei vidutiniškai nusimanantis kompiuteryje ir internete, gali save vadinti seo ekspertu. Beje, toks paauglys iš tikrųjų gali būti kur kas geresnis seo ekspertas nei kai kurie vyresnio amžiaus seo specialistai.

Paskutiniu metu atsirado ir nuolat pildosi gretos žmonių ir įmonių, kurios seo paslaugų srityje mato puikią galimybę užsidirbti ir reaguoja pagal situaciją. Todėl reikia labai atidžiai rinktis seo paslaugas teikiančią bendrovę.

Save gerbiančios ir kompetetingos seo paslaugų įmonės nesiuntinėja masinių laiškų ir spamo. Jei gavote kažkokį seo pasiūlymą ir jis nukeliavo į „spam‘o“ skiltį, net nesusimąstydami trinkite jį ir negaiškite savo brangaus laiko. Vertėtų pasisaugoti ir išdidžiai save pardavimų vadybininkais vadinančių „specialistų“, kurie kalba gražiai, bet iš tikrųjų net nenutuokia, kaip veikia visa seo paslaugų sistema.

Paskaityti keletą gerų straipsnių ir imti kalbėti protingomis frazėmis gali kone kiekvienas. Tiesa, kalbėti nėra sudėtinga, tačiau padaryti tai, apie ką kalbi – jau visai kas kita. Galima „užkibti ant“ įmonės, kuri gali parodyti savo atliktus darbus ir iš tiesų gali pagerinti jūsų tinklapio pozicijas pagal pasirinktus raktinius žodžius. Tačiau vėliau gali tekti nusivilti sužinojus, kad tų raktinių žodžių niekas neieško. Todėl pozicijas gausite, o tikslinė auditorija iš jų neateis ir pardavimai tikrai nepadidės. Taigi jūsų pinigai už gautas seo paslaugas bus išmesti veltui.

Problemų susikuria ir patys klientai

Iš kitos pusės, klientai dažnai patys susikuria sau problemų, norėdami pasiekti per daug. Pavyzdžiui, jie teigia, kad nori būti surasti pagal raktinį žodį „namai“. Ir labai tikėtina, kad jie susiras seo specialistus, sutinkančius tai padaryti, tačiau iš tikrųjų negalinčius.

Kompetetingos seo paslaugas teikiančios įmonės, matydamos, kad pasiekti rezultatų nepavyks, tiesiog nesiima užsakymo. Tačiau atkaklūs klientai vis dėlto susiras seo specialistus, žadančius jiems aukso kalnus, bet finale – ims ir apgaus.

Todėl pagrindiniai patarimai renkantis seo paslaugų ekspertą yra budrumas, kritiškas požiūris ir sveikas protas!