Kaip atstatyti prarastus duomenis kompiuteryje?

duomenu atstatymasAtsitiko bėda su jūsų kompiuteriu, kuris nebeįsijungia, o jame daug duomenų, kurie jums tiesiog būtini? Dabar šią problemą galima išspręsti – tereikia kreiptis į profesionalius duomenų atstatymo specialistus, kurie ištirs jūsų kompiuterio problemą ir perrašys visus reikalingus duomenis į jums patogiausią laikmeną. Be abejo, jūs taip pat galėsite užsisakyti ne tik duomenų atstatymo paslaugą, bet ir kompiuterių remonto paslaugą, tad naudositės savo kompiuteriu taip pat patogiai, kaip tai galėjote daryti dar keletą dienų prieš gedimą.

Negana to, dabar gedimų ir duomenų atstatymas yra dalykas, įmanomas ne tik su paprastais kompiuteriais. Vis dažniau žmonės naudojasi planšetiniais kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais. Nėra jokios abejonės, kad profesionalūs duomenų atstatymo specialistai galės atstatyti duomenis iš sugedusio išmanaus telefono, turinčio iOS arba Android operacinę sistemą. Be jokios abejonės, tą patį išeis padaryti ir su planšetiniais kompiuteriais – dažniausiai, toks duomenų atstatymas užima dar mažiau laiko, nei duomenų atstatymas iš stacionaraus arba nešiojamo kompiuterio su Windows arba Macintosh sistemomis.

Be abejo, vienas iš nemaloniausių dalykų, kai sugenda jūsų kietasis diskas. Galbūt prieš dešimt metų tai reiškė jūsų informacijos praradimą, tačiau dabar ir labai smarkų kietojo disko gedimą galima pataisyti, arba bent jau „ištraukti“ iš jo reikalingą informaciją.

Taip pat, duomenų atstatymas nėra galimas vien tik tada, kai sugenda kompiuteris – galbūt jūs paprasčiausiai netyčia ištrynėte savo reikalingiausius failus ir neturite galimybės sugrąžinti jų iš „recycle bin“? tikrai neverta dėl to jaudintis – tiesiog išsikvieskite specialistus, kurie atliks šią paslaugą ir sugrąžins jūsų prarastus failus, net jei jie jau seniai ištrinti ir yra nepasiekiami per šiukšliadėžę ar kokiomis nors specialiomis programomis.

Duomenys taip pat gali būti atstatyti iš DVD, CD, atmintukių, floppy diskų – taigi, jeigu bendradarbiausite su kompiuterių specialistais, tikrai suprasite, jog nėra padėties be išeities.

Jeigu norite užsukti į oficialų duomenų atstatymo įmonės puslapį, tuomet savo interneto naršyklėje surinkite adresą http://www.datarecoverylondonuk.co.uk ir iš karto pateksite į patikimų specialistų rankas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>