Jodinėjimas su žirgais pirmą kartą

zirgasJei tradicinės laisvalaikio pramogos, tokios kaip naktiniai klubai, kavinės ar kino teatras jums pabodo ir norite išmėginti kažką naujo, siūlome jums užsiropšti ant plačiapečių žirgų. Žmonės, kurie išmėgino šią išties netradicinę pramogą, lyg susitarę teigia, kad žirgai – nepakartojami gyvūnai, kurie žavi savo vidine ramybe, išdidumu ir galia. Visgi, jei ant žirgo nugaros sėsitės pirmą kartą, vertėtų žinoti kelis dalykus.

Visų pirmą, būtina pasirūpinti tinkama apranga. Rinkitės tik patogius ir tamprius rūbus, kurie nevaržytų jūsų judesių ir leistų laisvai apžergti balną. Priešingu atveju, jodinėdami žirgu galite jausti diskomfortą, o nuostabią patirtį aptemdys galvoje nuolat besisukanti mintis, kad tik nesuplyštų kelnės. O štai renkantis avalynę, pirmenybę teikite uždariems batams su nedidele 1.5 – 2 cm pakulne, kuri užtikrina, kad jojimo metu pėda neišslys ir baldo kilpos. Jei ketinate žirgais jodinėti tik retkarčiais, kitos specialios amunicijos jums tikrai neprireiks. Tiesa, ant žirgo niekas neleis lipti, jei nedėvėsite šalmo, tačiau jį duoda kiekvienas žirgynas, tad baimintis, kad jam reikės plačiai praverti piniginės, neverta.

Visų antra, reikia pripažinti, kad dalis laisvalaikio pasiūlymų neapsieina be vienos kitos taurelės velnio lašų, todėl jei manote, kad vienas butelis alaus ar pora taurių vyno jums ne tik nepakenks, bet ir padės įgauti daugiau drąsos, lipant ant žirgo, labai klystate. Žirgų aksominės nosys labai jautrios, jos užuodžia net ir nestiprų alkoholio kvapą, kuris jiems labai nepatinka, todėl jei nenorite būti numesti ant žemės arba gauti iš kanopų į kaktą, geriau piktnaudžiavimą alkoholiniais gėrimais atidėkite kitam vakarui. Beje, panaši taisyklė galioja ir mobiliesiems telefonams bei raktams, kurių žvangėjimas gali trikdyti žirgą. Šiuos daiktus geriau palikti automobilio daiktadėžėje.

Ir galiausiai būtina atminti, kad žirgų treneriai, geriau žino, kokiu charakteriu pasižymi vienas ar kitas ristūnas, todėl atvažiavę į žirgyną paisykite jų nuomonės ir rinkitės tik tą žirgą, kurį rekomenduoja treneris. Be to, žavėdamiesi žirgais, nepamirškite klausytis profesionalų, jų patarimai išties pravers.

Taigi, jei savaitgalio pramogos mieste, jūsų nebežavi, keliaukite į žirgyną, atsiminimai bus tikrai neišdildomi.