Išmanusis echolotas „Deeper Smart Fishfinder“

echolotas-deeper-smart-fishfinderIšmanieji prietaisai pavergia vis daugiau žmonių. Iš pradžių telefonai pradėti taip vadinti, o dabar kur bepažvelgsi, visur išmanumas: išmanieji laikrodžiai, išmanieji televizoriai… Bet šį kartą ne apie juos. Pasirodo, ir žvejai nuo šiol galės būti išmanūs. Tai užtikrins išmanusis sonaras.

Nemažai žmonių mėgsta žvejoti. Jie perka brangią įrangą, stengiasi atrasti laisvą minutę ir lėkti prie vandens telkinio. Net ir automobilius nusiperka tokius, kad būtų lengviau privažiuoti arčiau vandens, o bagažinėje laisvai tilptų visi žvejybos reikmenys. Na, o po žvejybos džiaugiamasi laimikiu. Tiesa, vieniems pasiseka sugauti didesnį, kitiems kimba mažesnės žuvys. Bet atėjus technologijų pažangos laikams situacija gali pasikeisti. Šviežio oro ir pokyčių žvejybos pasaulyje įpūtė echolotas „Deeper Smart Fishfinder“.

Echolotas Deeper Smart Fishfinder – tai prietaisas, kurį daugelis palaikytų neaiškios paskirties kamuoliuku. Šis 6,5 cm skersmens išmanusis sonaras visiškai neprimena tokio tipo įrenginių, o savo funkcijomis bei ypatybėmis juos netgi lenkia. Viena vertus, tai nedidelis ir neįprastas daiktas, iš pirmo žvilgsnio galbūt nesukeliantis didelio pasitikėjimo. Kita vertus, juo galima ne tik aptikti žuvies buvimo vietą, bet ir išmatuoti vandens telkinio gylį, sužinoti, koks yra vandens telkinio kontūras bei kur tyko kliūtys. Visos šios funkcijos leidžia žvejams maksimaliai mėgautis žvejybos procesu – išmaniojo sonaro dėka išvengiama nenumatytų nesklandumų.

„Deeper Smart fishfinder“ naudingumas atsiskleidžia ir kalbant apie universalumą. Visiškai nėra reikšmės, ar aplink žiema ar vasara, ar vanduo gėlas, ar sūrus, echolotas gali būti normaliai naudojamas. Be to, jo baterija neišsenka maždaug 4 valandas, tad tikrai pavyks suspėti patirti įdomią žvejybinę pramogą.
Išmanusis sonaras taip pat suderinamas su kitais išmaniaisiais prietaisais. Tereikia turėti telefoną su „Android“ arba „iOS“ (arba planšetinį kompiuterį su viena šių operacinių sistemų) ir visa informacija bus kaip ant delno. Na, o sudėjus šią ypatybę su visomis minėtomis prieš tai, gaunamas labai patrauklus derinys, praskaidrinantis žvejų kasdienybę ir leidžiantis pajusti tikrą žuvų kibimą.