Geriausia rinktis – elektronines cigaretes

el cigareteAr kada pagalvojote, kiek daug dalykų priklauso nuo daugumos nuomonės? Juk dauguma formuoja mūsų požiūrį į viską, niekas nenori būti tas išskirtinis keistuolis, kuriam vienam kažkas atrodo kitaip, kuris vienas daro vieną ar kitą dalyką. O jeigu pasitaiko situacija, kai randi naują darbą, o pats esi rūkorius, tačiau neturi nei vieno rūkančio kolegos. Pasigirsta priekaištai dėl nemalonaus kvapo, pastovaus vaikščiojimo į lauką, atseit mažiau dirbi. Na, tokiu atveju visada geriausia rinktis elektronines cigaretes.

Kodėl? Elementaru – visų pirma, jos neskleidžia nemalonaus kvapo ir nepalieka jo, ant žmogaus rūbų. Priešingai, jos būna įvairių skonių, tad gali net gi kvepėti vyšniomis ar vanile. Manau, daugumai kolegų labiau patiktų stovėti šalia žmogaus kuris skaniai kvepia uogomis, nei šalia to, kuris kvepia tabaku. Net patys rūkantieji pripažįsta, kad tas kvapas yra nemalonus ir griežtai atsisako rūkyti net savo pačių namų patalpose. Tačiau, elektroninės cigaretės sprendžia ir rūkymo patalpoje bėdą. Jei tikrai nori parūkyti, esi viduje, bet negali nutraukti atliekamo darbo, gali drąsiai užsikurti elektroninį dūmą, kurį vargu ar kas užuos. Bendradarbis, kuris nematys, kad kolega rūko, tikrai nesupras to iš kvapo. Džiugu, jog toks technologinis sprendimas leidžia rūkoriams jaustis mažiau diskriminuojamiems. Žmonės turintys žalingų įpročių, be abejo yra tokie patys kaip ir visi, todėl smagu, kad greitai nebebus už ką teisti rūkorių, vos tik elektroninės cigaretės taps populiaresnės už įprastas.

Turbūt, ne vienam, yra tekę išgirsti, jog elektroninės cigaretės nesuteikia to norimo efekto, kaip įprastosios. Tai grynų gryniausias mitas, taip atrodo tiems, kurie jas rūko pirmą kartą, vėliau prie jų pripranti ir po kurio laiko užsirūkęs paprastą, imi sakyti, kad nuo tokių nesąmonių darosi bloga. Taip yra todėl, kad plaučiai elektronines cigaretes toleruoja žymiai labiau, nei įprastas. Tad, el. cigaretės padeda ne tik atsikratyti diskomforto, bet dar ir ne taip kenkia sveikatai.