Drabužiai internetu: kaip pasikeitė suknelių pasiūla

suknelesPastarųjų metų mados tendencijos sugrąžino į merginų spintas sukneles, sijonus ir romantiškas palaidines. Dizaineriai šlovina moteriškumą, romantizmą, rūbų lengvumą. O ir pačios moterys pasidavei savo natūraliai prigimčiai – žavėti vyrus savo romantišku, tačiau tvirtu įvaizdžiu. Tokį padeda sukurti suknelės derinamos kartu su įvairiais aksesuarais, švarkeliais, megztukais ar šaliais. Dažnai klausiama ar drabužiai internetu prisideda prie mados tendencijų įnešimo į Lietuvos rinką ar priešingai – nukreipia kita, klaidinga kryptimi?

Tradicinės parduotuvės turi vieną esminį trūkumą – jaučiama stipri sezonų bei naujų kolekcijų įtaka. O mažesnės parduotuvės siekdamos išvengti nuostolių dėl neišparduotos kolekcijos renkasi elementarų sprendimą – pardavime turėti juodas mažas sukneles ir skirtingais sezonais prie jų derinti skirtingus aksesuarus. Rasti kažką originalesnio, įspūdingesnio, dažnai tampa sunkia misija, ypač merginoms, kurių kūno sudėjimas nėra 90-60-90.

Prieš keletą metų pradėjusios Lietuvoje „dygti“ elektroninės parduotuvės pasitiktos su abejone, juk čia negali pasimatuoti, pačiupinėti drabužių. Drabužiai internetu atrodė tarsi kažkokia apgaulė, buvo susiformavęs tam tikras negatyvus debesėlis, kuris ore sklandė kurį laiką, kol merginos išbandė pirkimosi internetu privalumus.

Kalbant apie sukneles, internetu jų pasirinkimas gerokai, gal net keliasdešimt kartų platesnis. Elektroninėje erdvėje veikiančių parduotuvių nevaržo vietovė, jos prekiauja visos Lietuvos mastu, tad gali turėti gerokai didesnius sandėlius. Jei suknelės nenupirks tauragiškė, galbūt nupirks telšiškė, tad nėra baimės ilgam „užkonservuoti“ rūbus sandėlyje. O tai yra didelis privalumas pirkėjoms – pasirinkti tikrai yra iš ko.

Nors el.parduotuvėse taip pat atnaujinamos kolekcijos, vyrauja tam tikri sezoniškumai, tačiau čia drąsiai galima rasti rūbų visiems metų laikams. Ir suknelės vasarą nėra vien plazdančios tinkančios eiti į paplūdimį, bet galima rasti it tinkančių dirbti biure ar eiti į romantišką pasimatymą. Įvairūs modeliai pateikiami ir skirtingomis spalvomis, o dydžiai neverčia jaustis apkūniai vien dėl to, kad neįlendi į XS dydį.

Žinoma, platus pasirinkimas turi ir savo minusų – kuomet sunku išsirinkti, kuomet matoma įdomesnių formų ir siluetų suknelės, norima išbandyti ir perkama pamirštant, jog ne viskas tinka visoms. Suknelės modelį reikia rinktis pagal savo figūros tipą, o spalvą derinti prie plaukų, odos atspalvio. Visgi, jei pasirenkant drabužius internetu „prašauta“ pro šalį, nereikia itin nerimauti – drabužius galima gražinti ar pakeisti.

Taigi sugrįžtant prie esminio klausimo, ar elektroninės parduotuvės pagerino suknelių pasiūlą, atsakymas vienareikšmis – taip. Šiuo metu, interneto parduotuvėse galima rasti tai, apie ką anksčiau galvojome, jog pramonė negalima. Platūs pasirinkimas, geros kainos, šiuolaikiniai modeliai – taip lengva papildyti rūbų spinta dar viena dailia suknele…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>