Dienos Akcija

AkcijaŽiemos metu visiems šalta ir žmonės pradeda kapstytis savo garderobe, ieškoti naujovių parduotuvėse, turguje, ar susiuva patys sau norimus drabužius. Žiemos sezono drabužiuose populiariausios medžiagos medvilnė ir vilna, beabejos be odos taip pat neapseinama. Kai žmogus nori jaustis lauke komfortiškai ir šiltai jis turi suprasti jog reikės išleisti didelę pinigų sumą perkant šiltus rūbus.

Visas apsipirkimas dažniausiai prasideda nuo žieminių batų, nes dažniausiai žmonėms šąla kojos. Jeigu gali sau leisti išleisti batams truputi daugiau pinigų, tad reikia galvoti apie natūralios odos batus įdarytus natūralia vilna. Geriausia vilna būtu lapės, bet tokie batai tikrai brangūs, jų kaina virš 800 litų. Dažnai sutinkame renkantis batus, su avies vilna. Tokie batai kainuos apie 300 – 500 litų, priklausomai nuo apsipirkimo vietos. Nusipirkus batus žmonės pradeda šiltų pirštinių paieškas. Pirštinėse taip pat dominuoja oda, vilna ir medvilnė. Oda kaip žinoma turi tokias savybes, kaip būti visada šalta. Netgi natūrali vilna odinėse pirštinėse nesušildys jūsų rankų. Geriausias pasirinkimas tai medvilninės pirštinės su vilna, su jomis visada bus šilta, net prie -20 laipsnių. Tokios pirštinės kainuoja apie 40-120 litų, priklauso nuo medvilnės ir vilnos kiekio. Svarbiausia atkreipkite dėmesį į poliesterio kiekį drabužyje, nes be jo beveik nė vienas drabužis nesiuvamas. Nupirkus žiemai batus ir pirštines, žmonės pradeda ieškotis šiltesnių kelnių, megztinių ir kepurių. Su kelnėmis viskas aišku, vieniems su džinsais žiema šilta kitam šalta, priklauso nuo žmogaus organizmo. Jaunos panelės vaikšto tiesiog su šiltomis tamprėmis ir sako kad joms šilta. Megztinis taipogi yra toks dalykas, kad žmogus jį apsirengia kaip rudenį taip ir pavasarį, tad visi turime megztinius, vėsesnius ar truputi šiltesnius. Striukė turi buti žiemos metu tikrai šilta, neprapučiama. Geros striukės kaina siekia 600 litų, nekalbant apie labai geros kokybės drabužį. Striukė būtinai turi būti su gaubtu, kitaip sniegui sningant sušąla galva, bet ši problema išsprendžiama dar su kepure. Kepurę geriausia dėvėti pagamintą iš vilnos arba medvilnės.

Kiekvienus metus bijau vis ateinančios naujos žiemos, nes kuo toliau tuo oras pasidaro neproporcingas, nenuspėjamas ir kas metus  tenka išleisti vis didesnę pinigų sumą naujiems žieminiams drabužiams. Atėjus žiemai suplanavau nusipirkti sau naujus batus, megztinį su vilna ir pirštines. Savo norimiems pirkiniams įsigyti turėjau tik 650 litų. Kiek kartų lankiausi turguje, pastebėjau, kad vien batai kainuoja 500 litų. Nusprendžiau turguje tikrai neapsipirkinėti, ne man neužteks pinigų, šalta matuotis drabužius, dažnai netenkina kokybė. Prekybos centruose dažnai sutinku nuolaidas, bet kainos taip pat netenkina, ypač pirštinėms. Paskutinė mano viltis buvo internetas ir jis mane išgelbėjo. Naršęs internete randu internetinę svetainę, kur su Dienos akcija galima įsigyti prekes iki 80 proc. pigiau. Kadangi kiekvieną dieną prekės atsinaujina, savaitės bėgyje nusipirkau batus ir megztinį išleidęs tik 390 litų, šiuo metu laukiu nuolaidų pirštinėms. Prekes gavau ir esu labai patenkintas viskas toks mielas ir šiltas.