Ar galima automobilį rezervuoti internetu – auto nuoma?

auto nuomaAtvykus į miestą, kuriame esate svečias, turite galimybę greičiausiai su juo susipažinti apvažiavę gražiausias vietas automobiliu. O kas, jeigu jūs palikote savo automobilį gimtajame mieste? Viešasis transportas tikrai nėra vienintelė išeitis – galite pasinaudoti automobilių nuomos paslauga.

Patogus auto nuomos tinklapis jums garantuos, kad nesugaišite laiko veltui. Pavyzdžiui, dabar galite užsisakyti internetu norimą mašiną – daugelis nuomos punktų siūlo net iki 30 skirtingų modelių pasirinkimo, tarp kurių rasite ekonominės, kompaktiškos, prabangios, visureigių klasės automobilius. Kai kurie automobilių nuomotojai taip pat siūlo išsinuomoti ir mikroautobusus ir sportinės klasės automobilius.

Ar nuomos paslaugos labai brangios?

Nors įprasta manyti, kad sostinėje tokios paslaugos kaip automobilių nuoma turėtų kainuoti labai brangiai, tačiau iš tiesų kainos yra nedidelės, kalbant apie kainos ir kokybės santykį. Užsirezervuodami automobilį nuomai internetu, jūs ne tik iš karto matysite kainą, tačiau galėsite nuspręsti, koks automobilis jums priimtinesnis, kadangi prie kiekvieno pasiūlymo jūs rasite statistiką, kiek automobilis sunaudoja degalų, ar jis varomas benzinu ar dyzelinu, kada jis pagamintas ir kaip skirtųsi kaina, nuomojantis tą patį automobilį vienai dienai ir mėnesiui.

Skirtumas tarp ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos.

Kalbant apie skirtumą tarp ilgalaikės ir trumpalaikės automobilių nuomos, galima pastebėti, kad už vieną parą kaina skirtųsi beveik dvigubai, jeigu iš karto pasirašytumėte vieno mėnesio nuomos sutartį vietoj vienos dienos. Pavyzdžiui, jeigu Škoda Octavia automobilis kainuoja 38 eurus už vieną dieną, tai tą patį automobilį užsisakius ilgalaikei nuomai, jūs mokėtumėte tik 21 eurą per vieną dieną. Kainos skirtumas pakankamai didelis, tačiau, aišku, ne visiems automobilis reikalingas taip ilgai – galbūt atvykote į miestą tik savaitei? Tuomet galite sudaryti savaitinę nuomos sutartį.

Daugelis nuomos punktų į kainą įskaičiuoja ir KASKO draudimą, o taip pat ir nemokamą techninę pagalbą kelyje – tai yra pakankamai svarbu, kadangi įprastai skubi techninė pagalba kelyje kainuoja nemažus pinigus. Taip pat jūs turite galimybę išsinuomoti automobilį su vairuotoju, kuris jus nuveš ten, kur reikia – aišku, nuomotis automobilį su vairuotoju kainuos šiek tiek brangiau, tačiau tai itin palanki paslauga verslininkams, kurie neturi daug laiko ir privalo suspėti į daugelį susitikimų dar tą pačią dieną.

Apskritai, galime patvirtinti, kad automobilių nuoma yra vis populiarėjanti paslauga, kurią labai paprasta užsisakyti – tereikia tik užsukti į interneto svetainę ir perskaityti reikalingą informaciją bei paspausti keletą mygtukų, kad tuojau pat galėtumėte užsisakyti savo norimą automobilį konkrečiam laiko terminui. Negana to, mūsų žiniomis, išsinuomoti automobilį internetu kainuoja gerokai pigiau, nei atvykus į nuomos punktą, todėl nieko keisto, kad dauguma klientų renkasi tokį būdą. Manoma, kad ir ateityje automobilių nuomos paslauga plėsis ir populiarės, ypač kalbant apie didžiausius Lietuvos miestus.